Kupujesz reklamy i "marketing" nie działa?

Zmieńmy to! Czas na prawdziwy Marketing taki ze strategią, zdobywający serca klientów, opowiadający historię, budujący silną markę i zwiększający wartość twojej firmy. Dopiero wtedy czas na reklamy.

Od 18 lat zajmuje się marketingiem i sprzedażą online. Zarówno po stronie klienta, agencji, a nawet wydawcy medialnego, przechodząc wszystkie stopnie od juniora do członka zarządu.

Teraz pomagam robić nowoczesny, przemyślany i skuteczny marketing.

To jak? Zrobimy coś wyjątkowego?

Co robię?

Strategia marketingowa

Masz plan czy jesteś tylko częścią czyjegoś? Wiesz co, jak i gdzie chcesz komunikować rynkowi i klientom? Strategia marketingowa to potężne narzędzie pozwalające planować działania, oszczędzać czas i pieniądze oraz wygrywać rynek.

Audyty

Podejrzewasz, że przepalasz budżet? Nie masz pewności co komunikujesz rynkowi? Potrzebujesz analizy budżetu lub całego działu marketingu? Audyt odpowie na te pytania i pozwoli podjąć kroki naprawcze.

Video w firmie

Skoro już wiesz, że wideo to najważniejszy trend w marketingu to czemu tego jeszcze nie robisz? Nie masz pomysłu? Boisz się kamery? Nie wiesz jak zacząć i zbudować skuteczny plan wydawniczy? Musimy pogadać

Branding

Czy twoja marka przyciąga klientów których pragniesz? Chcesz aby wywoływała emocje? Przeprowadźmy tuning aby twój brand wyróżnił się na tle konkurencji, był spójny, niósł za sobą wartości! Wtedy stanie się silny i wartościowy.

Doradztwo e-commerce

Skoro 90% ecommerców upada w ciagu 24 miesięcy to może potrzebujesz pomocy, żeby być w tych 10% ;)Potrzebujesz pomocy do wyboru technologii, rozwiązań i partnerów? Chcesz wyjść na inne rynki w europie i na świecie?

Kreatywność

Masz problem z brakiem kreatywności? Ja mam jej wprost za dużo i wiem jak pobudzać, kontrolować i trzymać w ryzach. Od burz mózgów przez przetargi czy warsztaty kreatywne. Powyżywajmy i pościerajmy się kreatywnie!