Resume

18 lat doświadczenia

Doświadczenie

od 2021
ErwinWilczynski.pl

Niezależny konsultant

Wysokopoziomowy konsultant lub jak mówią niektórzy: dyrektor marketingu na godziny. Pomagam polskim markom robić mądry i efektywny marketing.

od 2022
Super Efektywny Marketing

Twórca YouTube'owy

Merytorycznie i na luzie! Prowadzący kanału YT o performance marketingu. Kanał Super Efektywny Marketing powstaje we współpracy z agencją Result Media.

2020 - 2021
IAI (IdoSell)

Chief Commercial Officer

Członek zarządu największego gracza na polskim rynku ecommerce SaaS. 6000 sklepów i 12 miliardów GMV. Odpowiadałem za marketing i sprzedaż (B2B).

2018 - 2020
Orbitvu

Dyrektor Marketingu

Automatyczna fotografia produktowa (głównie dla ecommerce) to niszowy temat. Miałem przyjemność przez 2 lata przebudować tą fajną polską markę i prowadzić działania na wszystkich kontynentach (poza Arktyką) czyniąc z niej globalnego lidera.

2014-2018
Inter Cars

Zastępca Dyrektora Marketingu ds. B2C

Moja wieloletnia przygoda z IC zaczęła się od odpalania sklepu Motointegrator.de w Niemczech. Po tej trudnej, acz satysfakcjonującej przygodzie przyszły kolejne wyzwania i tworzenie produktów dla klientów końcowych.

2011-2013
Goldbach Interactive

Doradca zarządu ds. Social Media i Mobile

Szalone czasy agencyjne, które uwielbiałem za różnorodność. Nestle (KitKat), adidas (Running, football, outdoor i originals), Bakoma i wielu innych klientów zapewniały stymulację kreatywną i wiele deadlineów. Jednak w świetnym zespole to zawsze była przyjemność.

2010-2011
Tribe Guru

Dyrektor Zarządzający

W czasach kiedy Web 2.0 zamieniał się w Social Media, Tribe Guru była jedną z pierwszych na rynku agencji SM.

2009-2010
ARBOinteractive

New Media Manager

Wtedy na poważnie zająłem się działaniami reklamowymi tworząc narzędzie do automatycznego monitoringu reklam AdReport, produkując narzędzia reklamowe i tworząc serwisy.

2006-2009
Gazeta.pl (Agora)

Internet Project Manager

Szalone czasy polskiego internetu. Gazeta odpalała nowe serwisy online co tydzień, a ja zajmowałem się serwisami społecznościowymi (web 2.0) i video.

2004-2006
Antykwariat Atticus

Internet Traffic Manager

A co jeżeli ci wiem, że praca w antykwariacie to kupowanie i sprzedawanie pojedynczych egzemplarzy na całym świecie, a dodatkowo tworzenie opisów i zdjęć unikalnych starodruków, grafik, Maps, plakatów, zdjęć i pocztówek? Tez byłem zaskoczony.